facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı 31 Mayıs Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 71. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 31 mayıs 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Asu ve Kemal mahkemeye başvurmuş ve sonunda tek celsede boşanmışlardır. Bu boşanma sonucunda Kemal ve Nihan'ın önü daha da açılmıştır. Emir Asu'nun hapse girmesini engellemek için Kemal'le olan savaşında farklı bir yol dener.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı 31 mayıs Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum seda

Keşke gercek evliliy olurdu.Ne kadar yakişiyorsuz bir birinize


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 71. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 71. Bölüm Fragmanı özeti