facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 67. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 3 mayıs 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Nihan ve Kemal yıllar sonra mutluluğun tadını çıkarmaya başlamıştır taa ki Emir Nihan'ı hapse attırmak için plan yapıncaya kadar. Nihan izinsiz maden ocağı işletmeciliği yapmaktan tutuklanır. Kemal bütün deliller Nihan'ı gösterse de bu kumpası kuran en zayıf halkadan araştırmaya başlar.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı 3 mayıs Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Önder

Hiç bitmesin

yorum Jale

Kemali cooook seviyorum

yorum senem

harika bidizi


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 67. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı özeti