facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 66. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 26 nisan 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Kemal'in otopsi raporu sonrası Nihan'la arasına mesafe koyar Nihan bu duruma şüpheci yaklaşır. Tarık Emir'i öldürmek için gözünü karartır fakat beklenmedik bir itirazla karşılaşır. Asu'nun itirafı katil Tarık olduğuna yöneliktir ve Mercan'da aynı isme yönelir.  Emir gerçeklerin ortaya çıkacak olmasının rahatlığıyla Nihan'a baskı yapmaya devam eder. 


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı 26 nisan Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum ilawka

Superrdi supeeer,gercek aşkdi,

yorum Erdal

Kemal ve nihan artık emir ve arzunun gerçek yüzünü görmeli özellikle emirin


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 66. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı özeti