facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı 19 Nisan Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 65. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 19 nisan 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Mercan geçmişe dönük yaptığı araştırmalarda Asu ve Tarık arasında bir bağ olduğunu öğrenir. Öğrendiği bu bulgu ışığında tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapacaktır. Tark için geri sayım başlamıştır. Ozan cinayetinin tüm sır perdesi aralandığında hem Nihan'ı hemde Kemal'i büyük bir sürpriz beklemektedir.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı 19 nisan Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Hayır nihan ve kemal ayrılmasın


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 65. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında hangi kanalda, Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında saat kaçta, Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında neler olacak, Kara Sevda 65. Bölüm Fragmanı Yayında özeti