facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 19 nisan 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Mercan geçmişe dönük yaptığı araştırmalarda Asu ve Tarık arasında bir bağ olduğunu öğrenir. Öğrendiği bu bulgu ışığında tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapacaktır. Tark için geri sayım başlamıştır. Ozan cinayetinin tüm sır perdesi aralandığında hem Nihan'ı hemde Kemal'i büyük bir sürpriz beklemektedir.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 65. Bölüm 2. Fragmanı özeti