facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı 6 Nisan Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 64. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 12 nisan 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Ozan cinayetinin altındaki en büyük sırrı ortadan kaldırmayı başaran Zeynep ve Tarık emin adımlarla ilerler. Kemal kurtuluiu için bütün kapıları açmaya çalışırken Nihan Kemal'e kurulan kumpasın açığını yakalar. Kemal ve Nihan'ın birlikte yaptığı her hamle Kemal'in kurtuluşunu hiç olmadığı kadar güçlendirir. Kemal ile Emir iki ayrı kanattan Asu'ya doğru ilerler. Bir yandan Kemal'in diğer yandan polislerin baskısı Asu'nun oyunlarını bozar.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı 6 nisan Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 64. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 64. Bölüm Fragmanı özeti