facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 63. bölüm 3. fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 5 nisan 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Asu'nun ölümüyle ilgili deliller bulan polisler Kemal'den şüphelenmektedir. Komiser Mercan cinayet soruşturmasıyla yakından ilgilenen tek kişidir. Mercan'ın Kemal'e olan ilgili Nihan'ı oldukça rahatsız eder. Diğer yandan Asu'nun Ozan cinayetindeki rolünü öğrenmek için tek ipucu olan Gürcan'dan da kötü haber gelir.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 63. Bölüm 3. Fragmanı özeti