facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı 29 Mart Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 62. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 29 mart 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Gerçekler ortaya çıkıncaya kadar Kemal pes etmeyecektir. Nihan'ın yaptığı kazaya dair izlerin peşine düşen Emir Asu'ya kadar ulaşır. Kız kardeşiyle yüzleşen Emir'in eli daha güçlüdür. Hem Nihan'ın kazası hemde Ozan'ın ölümüyle ilgili kilit isim Gürcan'dır. Hem Kemal hemde Emir Gürcan'ı bulmak için yarışır.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı 29 mart Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum edan

Yeni oyuncuda superdi,bu kizda cok yakiwikli,Ama neslihan coook guzel.


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 62. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı özeti