facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı 1 Mart Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 58. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 1 mart 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Kemal sorularının cevabını almak için Zeynep'le yüzleşir. Kemal bu yüzleşme anında başka gerçekleri de öğrenir. Emir Nihan'ın anneliğini itibarsızlaştırmak için farklı bir yöntem izler fakat Nihan'ın boyun eğmeye niyeti yoktur. Kendisine doğru emin adımlarla ilerleyen tehlikeyi farkeden Zeynep için kaçacak yer kalmamıştır artık. Kemal bazı şeylerin farkındadır ve son hamlesi için hazırlanır.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı 1 mart Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum İsimsiz

kara sevada cox gozel dizi

yorum Ibo

8 mart final olacaktir , kadinlar gününe hediye Türkmenistandan selamlar saygilar kara sevda

yorum harika

Cox güzel


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 58. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı özeti