facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı 15 Şubat Çarşamba
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 56. yeni bölüm fragmanı bu akşam dizi biter bitmez tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 15 şubat 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Kemal'in Deniz'i kaçırdığı ispatlanamadığı için Kemal kısa sürede serbest kalır. Nihan Emir'in öfkesine boyun eğmez ve karşısında dik bir şekilde durur. Emir'in Deniz'i kaybetme korkusu beklenmedik hamleler yapmasına neden olur. Hem polis hemde Emir her yerde Kemal'i aramaktadır. Kemal kusursuz planında son hamleye geldiğinde Emir'in Kemal'i durdurmak için tek şansı vardır.


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı 15 şubat Çarşamba fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Harika keşke hiç bitmese

yorum ❤️

Cox iyi bir dizi azerbaycanda her kes seviyor. Ve izliyor sizlere, bu diziden sonraki hayatinizda da mutluluklar, bol basari diliyorum.


Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda 56. bölüm fragmanı, Kara Sevda yeni sezon fragmanı, Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 56. Bölüm Fragmanı özeti