facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizisi Kara Sevda 55. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Gelecek hafta yeni bölümde neler olup bittiğinin özeti anlamına gelen tanıtım fragmanı birazdan sitemize eklenecektir. Kara Sevda yeni bölümü ile 8 şubat 2017 çarşamba akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle. Emir Kemal'in Deniz'le ilgili gerçekleri öğrenmesiyle yeni bir yol haritası belirler. Nihan ve Kemal Emir'i alt etmek için güçlerini birleştirir. Nihan'ın kaybolan günlük defterinde Kemal'le ilgili bir çok bilgi bulunmaktadır. Nihan kaybolan defterini bulabilecek mi? Emir defterde yazanları öğrendi mi?


Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 55. Bölüm 3. Fragmanı özeti