Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Kara Sevda 40. Bölüm Fragmanı

 
Reklamlar
Kara Sevda 40. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin sevilen dizilerinden Kara Sevda'nın 40. bölüm tanıtım fragmanı 19 ekim çarşamba akşamı yayınlandı. Nihan'ın kucağında Deniz'i gören Kemal'in aklında tek bir soru işareti oluşmuştur, Deniz kendi kızı olabilir mi? fakat şöyle bir sorun vardır ki Kemal'in elinde bunu destekleyecek hiç bir somut delil yoktur. Emir Kemal'in Deniz konusunda şüphelendiğini farkedince silahlarını kuşanır. Nihan ise bir anne olarak kızı Deniz'i hem Kemal'den hemde Emir'den korumak için çok riskli bir ittifak kurar.

Reklamlar
Yorum Yap

4 Yorum Yapıldı
  1. nur: Çok güzel dizi amma nihana yazık be na kadar acı çekiyor dimi kızlar
  2. Letife.azerbayçan.: Coooook güzel dizidir sabırsızlıkla haftanı gözleyirik. İsemirik bitsin. Kemal olan dizileri hep izlerim. Rejisorun bazı fikirleri xoşuma getmiyor. Kücük bir çoçuqun bebek sana banzamuyor demesi mantıqa üymaz. Bitmez entirika bitmez yeni düşmanlar bir ailede bu kadar problblemler acı acını getirir sanki . Bir ailenin icinde na kadar problem cıkar? Dizini Kemalla nihanin etrafinda toparlamak lazım cok problemler insanin kafasın yorur .
  3. Nurten: Bazı şeyleri toparlayıp diziye güzel entrika siz aşk acısı çeken insanlar kalmazsınız dizi izlenen halden çıkacak. Kendinize gelin ay yapım
  4. İsimsiz: Cok seviyoruz beyeniyoruz