facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı 18 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kara Sevda sezona güzel bir giriş yaparak kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Kara Sevda bu akşam yayınlanacak 31. bölümü ile saat 20:00'da. Zeynep Emir'in yatak odasında yakalanmıştır. Hem Nihan hemde Kemal Zeynep'in o yatak odasında ne aradığına dair şüphelerini gidermek için sorguya çeker. Kemal Zeynep'le ilgili şoku atlatamamışken birde Nihan'ın tekrar Emir'e geri dönüşünü kaldıramaz ve hayatında önemli bir karar alır.
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı 18 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda yeni bölüm fragmanı,Kara Sevda yeni fragman,Kara Sevda 31. bölüm fragmanı,Kara Sevda 31. bölümde neler olacak,Kara Sevda 31. bölüm özeti, Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti