facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kara Sevda sezona güzel bir giriş yaparak kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Kara Sevda bu akşam yayınlanacak 26. bölümü ile saat 20:00'da. Nihan ve Kemal birbirlerine kavuşmanın heyecanını yaşarken Emir o geceye dair kaydı tamamen eline geçirerek tüm dengeleri değiştirmiştir. Ozan'ın gerçekten katil olduğunu büyük bir şovla ispatlayan Emir'in karşısında Nihan ve Kemal çaresizdir. Nihan Emir'in yanında tekrar geri dönmek durumunda kalır. Nihan her şeye herkese rağmen Kemal'den vazgeçmeyecek her gün kalbi onun için atmaya devam edecektir.
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (4)
yorum Songül

Lütfen artik emirin evine gitmessin nihan kavussunlar klasik türk dizisi olmassin affet beni gibi igrenc kim kimden.oldugu belli degil.. dizi simdilik hep sinema havasinda oldu cok güzel,lütfen bizi sasirtin ama türk toplumuna uyacak gibi,hersey sil bastan yapmayin.

yorum gonul

cok iyi dizi cok seviyorum bu diziyi

yorum Isimsiz

Super bir dizi.bayiliyorum.

yorum Songül

Kurtarmassin diycem ama kemal bu ,ona yakisan düsmana bile el uzatmak....nitekim kurtaracak


Anahtar kelimeler: Kara Sevda yeni bölüm fragmanı,Kara Sevda yeni fragman,Kara Sevda 26. bölüm fragmanı,Kara Sevda 26. bölümde neler olacak,Kara Sevda 26. bölüm özeti, Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 26. Bölüm 2. Fragmanı özeti