facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı 23 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kara Sevda sezona güzel bir giriş yaparak kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Kara Sevda bu akşam yayınlanacak 23. bölümü ile saat 20:00'da. Kemal abisiyle yüzleşir ve gerçekleri öğrenir. Nihan'ın yıllar önce yaşamış olduğu o geceye dair sırrın arkasında bilinmeyen çok şey yatmaktadır. Kemal Karen'i abisinin öldürdüğünü öğrenmiş ve çaresizdir. Kemal ve Ailesi ayrı ayır dürüstlük, vicdan ve adalet sınavı verir. Emir'in Nihan'la Kemal'i birbirinden uzaklaşmak için yaptığı plan onların sonsuz aşkında bir gülücükle erir.
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı 23 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda yeni bölüm fragmanı,Kara Sevda yeni fragman,Kara Sevda 23. bölüm fragmanı,Kara Sevda 23. bölümde neler olacak,Kara Sevda 23. bölüm özeti, Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanı özeti