facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kara Sevda sezona güzel bir giriş yaparak kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Kara Sevda bu akşam yayınlanacak 22. bölümü ile saat 20:00'da. Kemal ve Nihan sapa sağlam birbirlerine kavuşmuş ve zafer sarhoşluğu içerisindedirler fakat mutlulukları uzun sürmez. Kemal abisiyle yüzleşir. Kemal gerçekleri abisinin yüzüne vurur Karen'i öldürenin o olduğunu öğrenir. Kemal abisini adalete teslim edecek midir yoksa suskun mu kalacaktır. Kemal Nihan ve annesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda yeni bölüm fragmanı,Kara Sevda yeni fragman,Kara Sevda 22. bölüm fragmanı,Kara Sevda 22. bölümde neler olacak,Kara Sevda 22. bölüm özeti, Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti