facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı 9 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kara Sevda sezona güzel bir giriş yaparak kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Kara Sevda bu akşam yayınlanacak 21. bölümü ile saat 20:00'da. Kemal ve Emir birbirleri hakkında koz elde etme uğraşındayken Nihan'ın kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılması üzerine panik yaşanır. Emir bir yandan Kemal bir yandan Nihan'ı aramaya başlarlar, kimin neden, niçin kaçırdığını öğrenmeye çalışırlarken karşılarında sürpriz bir ismi bulurlar. Kemal ve Emir Nihan'ı kurtarmak için zamana karşı yarışır.
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı 9 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda yeni bölüm fragmanı,Kara Sevda yeni fragman,Kara Sevda 21. bölüm fragmanı,Kara Sevda 21. bölümde neler olacak,Kara Sevda 21. bölüm özeti, Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti