facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı 21 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı özeti: Gençlerimiz bir teknede tesadüfen karşılaşırlar ve birbirlerine sorular sorarlar. Kara Sevda 2. Bölümü ile 21 Ekim çarşamba akşamı saat 20:00'de Star Tv ekranlarında sakın kaçırmayın... İlk karşılaşmalarını bir halk otobüsünde yaşayan çifti o günden sonra hayat yollarını her defasında kesiştirir. Mucizelere pek inanamayan dar gelirli bir ailenin umut bağladığı tek çocuğu olan Kemal kendini inanılmaz bir mucizenin içinde bulmuştur. Kemal aşkı, mucizenin tek gerçeğini bulmuştur. Nihan kendi zengin yaşamından şimdiye kadar hiç mi hiç haz etmemiş fakat bu hayatı yaşamak zorunda kalmış genç bir kızdır. Kendi hayatından çok uzak birine yani Kemal'e aşık olduğu gün her şey onun için baştan aşağı değişir. Kemal'in geçmişte yaşadığı bir maden kazası sonucu yoluna bir taş gibi engel olur. Kemal için bu tam bir sınavdır. İki yol ayrımına girmiştir. Bakalım doğru yolu bulabilecek mi?
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı 21 Ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kara Sevda fragmanı, Kara Sevda son bölüm fragmanı, Kara Sevda 2. bölüm 21 ekim, Kara Sevda 2. bölüm fragmanı 21 ekim, kara sevda 2. bölümde neler olacak, kara sevda 2. bölüm özeti, Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 2. Bölüm Fragmanı özeti