facebook twitter Google Plus
Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı 17 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Kara Sevda sezona güzel bir giriş yaparak kanalı ve yapımcısını mutlu etti. Kara Sevda bu akşam yayınlanacak 18. bölümü ile saat 20:00'da Star Tv ekranlarında. Ozan ve Zeynep'in evleneceği haberi evde bomba etkisi yaratır. Zeynep'in Emir'e yaşattığı şok sonrası her şey planlandığı gibi gitmez. Emir Zeynep'in attığı kazık sonrasında en büyük kozunu oynamaya karar verir. Kemal ve Nihan Karen ile kocasını pasaport alışverişinde yakalamak için harekete geçerler.
Kara Sevda dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı 17 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kara Sevda dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (5)
yorum gulay

Kara sevda

yorum Defom

Kiralik ask super olmus harika

yorum ilawka

Heyecanla gozleyirem kemal nihana qovuwsun, nuhani emirin elinden qurtarsin

yorum İsimsiz

Çox güzel

yorum selin

Çok güZel bölum olacak. Nihan Kemal sizi çok çok seviyorum


Anahtar kelimeler: Kara Sevda yeni bölüm fragmanı,Kara Sevda yeni fragman,Kara Sevda 18. bölüm fragmanı,Kara Sevda 18. bölümde neler olacak,Kara Sevda 18. bölüm özeti, Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kara Sevda 18. Bölüm 2. Fragmanı özeti